Całodobowy kontakt: +48 501 570 011

Usługi pogrzebowe Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno przejść przez wszystkie formalności pogrzebowe w momencie utraty najbliższej osoby, dlatego pragniemy przejąć część wymaganych obowiązków, także dotyczących spraw urzędowych. W zakładzie można znaleźć wszystkie akcesoria niezbędne podczas organizacji pogrzebu, w tym m.in. klepsydry, tabliczki, urny oraz trumny do pochówku. Nasi pracownicy od samego początku otoczą klienta opieką i pomogą przy wyborze i transporcie zwłok i wspomnianych wyżej elementów.

Dom pogrzebowy CALVARIA proponuje organizację tradycyjnego pogrzebu wyznaniowego (zgodnie z obowiązującymi zasadami dla określonej religii) lub świeckiego z udziałem mistrza ceremonii. W ofercie są warianty sosnowe oraz dębowe w różnych kolorach i stylach wykończenia. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć wszystkich dostępnych trumien do pochówku, w tym również białych modeli dla dzieci.

W warszawskim zakładzie przeprowadzana jest także kremacja, a klienci mogą liczyć na spory wybór urn pogrzebowych, m.in. drewnianych, kamiennych, metalowych czy porcelanowych.

Transport zwłok w obrębie całego kraju

Warszawski zakład pogrzebowy CALVARIA działa całodobowo i zajmuje się transportem zwłok z domów, hospicjów oraz szpitali bezpośrednio do prowadzonej chłodni. Usługa jest realizowana przez przeszkolonych kierowców z wykorzystaniem nowoczesnej floty karawanów. Zwłoki są następnie odpowiednio przygotowywane do pochówku poprzez m.in. balsamowanie, kosmetykę, wykonanie makijażu czy dobór ubioru. Firma proponuje także transport ciała i trumny lub urny z prochami do kaplicy czy kościoła oraz dowóz uczestników na miejsce pogrzebu.

Oprawa muzyczna i florystyczna podczas pochówku

Dodatkowo firma jest w stanie zapewnić stosowną oprawę muzyczną w kaplicy, kościele oraz na cmentarzu. Poruszające pieśni żałobne są wykonywane przez doświadczonych artystów. W zakładzie, poza sporym wyborem trumien i urn, można również zamówić wiązanki, wieńce oraz bukiety tworzone z wykorzystaniem sezonowych lub sztucznych kwiatów. Pracownicy CALVARII świadczą także wsparcie podczas przeprowadzania ekshumacji, zapewniając transport zwłok i pochówek w nowej mogile.

Usługi