Array

Zakład Pogrzebowy CALVARIA zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów na terenie Warszawy i całej Polski od 1989 roku. Załatwiamy formalności na cmentarzach i kościołach wszystkich wyznań, urzędach oraz firmach ubezpieczeniowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej zapewnia wykonanie powierzonej nam usługi na poziomie, którego Państwo oczekujecie. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania i sugestie. Całodobowy telefon oraz mobilne biuro umożliwia uruchomienie usługi pogrzebowej i omówienie spraw związanych ceremonią, także w Państwa domach czy wskazanych miejscach.

Pracownicy

Pracownicy CALVARII posiadają wysokie umiejętności, dużą wiedzę, znają obowiązujące procedury. Odznaczają się wysoką kulturą osobistą i życzliwością. Zapewnia to Państwu profesjonalną organizację i obsługę pogrzebu i pomoc w godnym pożegnaniu Najbliższych.

Obszar działalności

Zakład Pogrzebowy CALVARIA świadczy usługi na trenie Warszawy, okolic całej Polski. W Warszawie obsługuje dzielnice Ochota, Wola, Bródno, Praga Południe, Praga Północ, Grochów, Targówek, Wawer, Śródmieście, Mokotów, Ursynów,Bemowo, Żoliborz, Bielany, Białołęka, Jelonki.